WNOF19 logo 1
Przyjdź i przekonaj się, że bieg na orientację to świetna zabawa. Każdy bieg to nowa przygoda, nowe wyzwanie. Wystartuj i przekonaj się, że bieg na orientację to coś więcej niż zwykłe bieganie.
Chcesz przyjechać na zawody, ale nie wiesz co to bno, ten filmik pozwoli Ci lepiej zrozumieć ten sport. Odwiedzaj naszego fanpage-a, przed każdym etapem znajdziesz tam wiele pomocnych informacji.

Przed startem zapoznaj się z Regulaminem.

 /7 dni przed zawodami zostanie umieszczony szczegółowy biuletyn zbliżającego się etapu/

ETAP 1
28.11.2018
ETAP 2
12.12.2018
ETAP 3
23.01.2019
ETAP 4
20.02.2019
ETAP 5
20.03.2019
Lokalizacja Park Złotnicki  Nowy Dwór

 Morskie Oko

Kilimandżaro

 Huby

 Las Pilczycki
Biuletyn tutaj tutaj tutaj tutaj tutaj
Formularz zgłoszeniowy

tutaj

tutaj

tutaj

tutaj

tutaj
Lista zgłoszonych tutaj tutaj tutaj tutaj tutaj
Lista startowa tutaj tutaj tutaj tutaj tutaj
Wyniki tutaj tutaj tutaj tutaj tutaj
Międzyczasy tutaj tutaj tutaj tutaj tutaj
Mapy A  B  C  Mix  D  A  B  C  Mix  A  B  C  Mix  A B C Mix

KJ KS KM

MJ MS MM

Mix

3DRerun

dodaj swój gps
Add route
do właściwej trasy:
A  B  C  Mix
i oglądaj rywalizację
klikając na
Open selected maps/routes
in 2DRerun

dodaj swój gps
Add route
do właściwej trasy
A  B  C  Mix
i oglądaj rywalizację
klikając na
Open selected maps/routes
in 2DRerun
 dodaj swój gps
Add route
do właściwej trasy
A  B  C  Mix
i oglądaj rywalizację
klikając na
Open selected maps/routes
in 2DRerun
 dodaj swój gps
Add route
do właściwej trasy
A  B  C  Mix
i oglądaj rywalizację
klikając na
Open selected maps/routes
in 2DRerun
 
Wyniki generalne po 1 etapie po 2 etapie po 3 etapie po 4 etapie
wyniki końcowe

 

 

 

 wnofrekl

 

Flag WB 2For English please contact this Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

WNOF11 baner maly WNOF12 baner maly strona baner mini WNOF14 baner maly WNOF15 baner maly WNOF16 baner small LogoWNOF17small LogoWNOF18 small

o nasO NAS

O naszej sekcji i trochę o biegu na orientację.
Witamy wszystkich sympatyków biegania po lesie z mapą i kompasem na stronach sekcji biegu na orientację Wojskowego Klubu Sportowego ŚLĄSK. Dla dobra naszej dyscypliny jak i każdego pojedynczego miłośnika orienteeringu zapraszamy wszystkich do współpracy i sportowej rywalizacji.

Jeśli chcesz być najlepszy i aby osiągnąć ten cel jesteś gotów ciężko pracować...
... to jest wśród nas miejsce również dla Ciebie.

Zapisz siebie lub swoją pociechę do naszej sekcji i rozpocznij przygodę na całe życie! Nie ma bardziej urozmaiconego sportu niż biegi na orientację. Dlatego dyscyplina ta przyciąga przede wszystkim ludzi ciekawych nowych doznań, pełnych siły, radości i czasem potrzebujących czegoś ekstremalnego. Choć sport ten nie jest (jeszcze!) tak popularny w Polsce, to możliwość spełnienia się zarówno fizycznego jak i intelektualnego wynagradza brak zainteresowania mediów. Nagrodą są również wyjazdy do krajów skandynawskich czy Czech, gdzie dyscyplina ta jest traktowana na równi z najważniejszymi dyscyplinami olimpijskimi. Bieg na Orientację można zacząć w każdym wieku, organizatorzy zawodów oferują trasy o różnej długości i o różnym stopniu trudności. Wystarczy zgłosić się do jednego z naszych trenerów i zapisać się do jednej z grup treningowych. Na co więc czekasz? Zawodnicy naszej sekcji stanowią o sile Reprezentacji Polski. Co roku nasi juniorzy i seniorzy wracają z workiem medali z Mistrzostw Polski. Jak to się dzieję, we Wrocławiu gdzie o las do treningu dość trudno? Profesjonalny system szkolenia najmłodszych, liczne wyjazdowe treningi techniczne, częste wypady na zawody do Czech, to jest to co wyróżnia nas spośród większości klubów w Polsce. Dlatego możemy pochwalić się najlepszymi zawodnikami w kraju - Hanną Wiśniewską, Weroniką Cych, Wojciechem Kowalskim i Wojciechem Dwojakiem,będącymi jednocześnie w światowej czołówce. Już najprawdopodobniej niedługo dołączą do nich kolejni utalentowani juniorzy... może to będziesz Ty lub Twoje dziecko?