WNOF12 baner duzyPrzyjdź i przekonaj się, że bieg na orientację to świetna zabawa.

Wrocław Night O-Fight to zawody na orientację rozgrywane w formie nocnego sprintu. Areną zmagań są parki Wrocławia, czyli na każdy etap możesz dojechać komunikacją miejską. Aby wziąć udział niepotrzebny jest nawet specjalistyczny sprzęt, wystarczy latarka. Jeśli się zgubisz to nie ma strachu, jesteś w środku miasta. W zależności od tego jaki poziom sportowy prezentujesz, możesz wybrać jedną z czterech tras.

Wystarczy, że zgłosisz się w terminie i wypożyczysz chipa. Na starcie dostajesz mapę i w drogę. Pamiętaj, że wygrywa ten kto w najkrótszym czasie pokona całą trasę. Na mecie dostaniesz międzyczasy, które będziesz mógł porównać z innymi biegaczami.

A na dodatek wpisowe w terminie jest za darmo.

Więcej szczegółów w REGULAMINIE.

PROGRAM ZAWODÓW:
/10 dni przed zawodami zostanie umieszczony tutaj szczegółowy biuletyn odnośnie zbliżającego się etapu/

ETAP 1
29.11.2011
ETAP 2
20.12.2011
ETAP 3
10.01.2012
ETAP 4
14.02.2012
ETAP 5
08.03.2012
Lokalizacja Park W. Andersa Pergola Teren AWF Wyspy Tumskie Grobla Bartoszowicka
Organizator Wojciech Kowalski Kostyantyn Mayasov Wojciech Dwojak R. Widziewicz
M. Jasiński
Kalikst Sobczyński
Opis etepu Start masowy Micro-o Knockout Sprint Wejście-wyjście Bieg pościgowy
Biuletyn tutaj tutaj tutaj tutaj tutaj
Lista startowa tutaj tutaj tutaj tutaj tutaj
Wyniki tutaj tutaj A BCD tutaj tutaj
Międzyczasy tutaj tutaj A BCD tutaj tutaj
Mapy A B C A B C D A B C D A B C D SK SM JK JM WM
Zdjęcia tutaj tutaj później tutaj i tutaj tutaj
Filmiki tutaj tutaj tutaj tutaj tutaj
Wyniki generalne po 1 etapie po 2 etapie po 3 etapie po 4 etapie końcowe

 

Podsumowanie WNOF 12 dostępne tutaj

 

 

WNOF11 baner maly WNOF12 baner maly strona baner mini WNOF14 baner maly WNOF15 baner maly

o nasO NAS

O naszej sekcji i trochę o biegu na orientację.
Witamy wszystkich sympatyków biegania po lesie z mapą i kompasem na stronach sekcji biegu na orientację Wojskowego Klubu Sportowego ŚLĄSK. Dla dobra naszej dyscypliny jak i każdego pojedynczego miłośnika orienteeringu zapraszamy wszystkich do współpracy i sportowej rywalizacji.

Jeśli chcesz być najlepszy i aby osiągnąć ten cel jesteś gotów ciężko pracować...
... to jest wśród nas miejsce również dla Ciebie.

Zapisz siebie lub swoją pociechę do naszej sekcji i rozpocznij przygodę na całe życie! Nie ma bardziej urozmaiconego sportu niż biegi na orientację. Dlatego dyscyplina ta przyciąga przede wszystkim ludzi ciekawych nowych doznań, pełnych siły, radości i czasem potrzebujących czegoś ekstremalnego. Choć sport ten nie jest (jeszcze!) tak popularny w Polsce, to możliwość spełnienia się zarówno fizycznego jak i intelektualnego wynagradza brak zainteresowania mediów. Nagrodą są również wyjazdy do krajów skandynawskich czy Czech, gdzie dyscyplina ta jest traktowana na równi z najważniejszymi dyscyplinami olimpijskimi. Bieg na Orientację można zacząć w każdym wieku, organizatorzy zawodów oferują trasy o różnej długości i o różnym stopniu trudności. Wystarczy zgłosić się do jednego z naszych trenerów i zapisać się do jednej z grup treningowych. Na co więc czekasz? Zawodnicy naszej sekcji stanowią o sile Reprezentacji Polski. Co roku nasi juniorzy i seniorzy wracają z workiem medali z Mistrzostw Polski. Jak to się dzieję, we Wrocławiu gdzie o las do treningu dość trudno? Profesjonalny system szkolenia najmłodszych, liczne wyjazdowe treningi techniczne, częste wypady na zawody do Czech, to jest to co wyróżnia nas spośród większości klubów w Polsce. Dlatego możemy pochwalić się najlepszymi zawodnikami w kraju - Hanną Wiśniewską, Weroniką Cych, Wojciechem Kowalskim i Wojciechem Dwojakiem,będącymi jednocześnie w światowej czołówce. Już najprawdopodobniej niedługo dołączą do nich kolejni utalentowani juniorzy... może to będziesz Ty lub Twoje dziecko?