Medale zdobyte na Mistrzostwach Polski
2017
Lp.Nazwisko i ImięKonkurencjaMiejsceKategoria
532. Cych Agnieszka MP SprintIIK18
531. Kostrzewska Justyna MP SprintIIK20
530. Weronika Cych MP SprintIIIK21
529. Kurzyp Stanisław MP SprintIIM16
528. Krawczyński Mikołaj MP SprintIM18
527. Kowalski Wojciech MP SprintIIM21
526. Mazurek Agnieszka MP Sztafeta SprintIIIS16
Kurzyp Stanisław MP Sztafeta SprintIIIS16
525. Cych Agnieszka MP Sztafeta SprintIS18
Krawczyński Mikołaj MP Sztafeta SprintIS18
524. Cych Weronika MP Sztafeta SprintIIIS21
Bernaciak Aleksander MP Sztafeta SprintIIIS21
Kowalski Wojciech MP Sztafeta SprintIIIS21
Wiśniewska Hanna MP Sztafeta SprintIIIS21
523. Mazurek Agnieszka MP długodystansoweIK16
522. Cych Agnieszka MP długodystansoweIK18
521. Kostrzewska Justyna MP długodystansoweIIK20
520. Kurzyp Stanisław MP długodystansoweIM16
519. Krawczyński Mikołaj MP długodystansoweIM18
518. Sosenko Szymon MP długodystansoweIIIM20
2016
Lp.Nazwisko i ImięKonkurencjaMiejsceKategoria
517. Kostrzewska Justyna MP średni dystansIIIK18
516. Wiśniewska Hanna MP średni dystansIK21
515. Krawczyński Mikołaj MP średni dystansIIIM16
514. Kowalski Wojciech MP średni dystansIM21
513. Mazurek Agnieszka MP NocneIIIK16
512. Mądra Paulina MP NocneIIIK18
511. Wiśniewska Hanna MP NocneIK21
510. Kowalski Wojciech MP NocneIM21
509. Mądra Paulina MP sztafetoweIKJ
Kostrzewska Justyna MP sztafetoweIKJ
Cych Agnieszka MP sztafetoweIKJ
508. Kowalski Wojciech MP sztafetoweIM
Bernaciak Aleksander MP sztafetoweIM
Dwojak Wojciech MP sztafetoweIM
507. Okarma Jacek MP sztafetoweIIIMJ
Sosenko Szymon MP sztafetoweIIIMJ
Krawczyński Mikołaj MP sztafetoweIIIMJ
506. Cych Agnieszka MP dystans klasycznyIIK18
505. Wiśniewska Hanna MP dystans klasycznyIK21
504. Sosenko Szymon MP dystans klasycznyIIIM18
503. Kowalski Wojciech MP dystans klasycznyIM21
502. Cych Agnieszka MP Sztafeta SprintIIS18
Sosenko Szymon MP Sztafeta SprintIIS18
Okarma Jacek MP Sztafeta SprintIIS18
Mądra Paulina MP Sztafeta SprintIIS18
501. Wiśniewska Hanna MP Sztafeta SprintIIS21
Bernaciak Aleksander MP Sztafeta SprintIIS21
Kowalski Wojciech MP Sztafeta SprintIIS21
Kostrzewska Justyna MP Sztafeta SprintIIS21
500. Wiśniewska Hanna MP SprintIIIK21
499. Sosenko Szymon MP SprintIIIM18
498. Ciesiółka Katarzyna MP SprintIIK16
497. Kostrzewska Justyna MP SprintIIIK18
496. Kostrzewska Justyna MP długodystansoweIIK18
2015
Lp.Nazwisko i ImięKonkurencjaMiejsceKategoria
495. Cych Weronika MP NocneIIIK20
494. Volynska Nadiya MP NocneIK21
493. Wiśniewska Hanna MP NocneIIK21
492. Sosenko Szymon MP NocneIIM18
491. Kratov Oleksandr MP NocneIM21
490. Kowalski Wojciech MP NocneIIIM21
489. Ciesiółka Katarzyna MP sztafetoweIIKJM
Mądra Magdalena MP sztafetoweIIKJM
Cych Agnieszka MP sztafetoweIIKJM
488. Kowalski Wojciech MP sztafetoweIM
Bernaciak Aleksander MP sztafetoweIM
Dwojak Wojciech MP sztafetoweIM
487. Cych Agnieszka MP dystans klasycznyIIK16
486. Okarma Jacek MP dystans klasycznyIIIM18
485. Kowalski Wojciech MP dystans klasycznyIIM21
484. Ciesiółka Katarzyna MP średni dystansIIK16
483. Kostrzewska Justyna MP średni dystansIK18
482. Krawczyński Mikołaj MP średni dystansIIIM16
481. Kowalski Wojciech MP średni dystansIM21
480. Dwojak Wojciech MP średni dystansIIIM21
479. Kostrzewska Justyna MP sprintIK18
478. Cych Weronika MP sprintIIK20
477. Okarma Jacek MP sprintIIIM18
476. Podsiadły Mateusz MP sprintIIM20
475. Kowalski Wojciech MP sprintIIM21
474. Kostrzewska Justyna MP długodystansoweIIK18
473. Cych Weronika MP długodystansoweIIK20
2014
Lp.Nazwisko i ImięKonkurencjaMiejsceKategoria
472. Wiśniewska Hanna MP sztafeta sprintISenior
Dwojak Wojciech MP sztafeta sprintISenior
Kowalski Wojciech MP sztafeta sprintISenior
Polishchuk Mariya MP sztafeta sprintISenior
471. Mądra Paulina MP NocneIK16
470. Cych Weronika MP NocneIIK18
469. Karbowiak Iga MP NocneIIIK20
468. Wiśniewska Hanna MP NocneIIK21
467. Kowalski Wojciech MP NocneIM21
466. Cych Weronika MP sztafetoweIK
Polishchuk Mariya MP sztafetoweIK
Wiśniewska Hanna MP sztafetoweIK
465. Grobelna Kamila MP sztafetoweIKJM
Mądra Paulina MP sztafetoweIKJM
Zięba Emilia MP sztafetoweIKJM
464. Dwojak Wojciech MP sztafetoweIM
Bernaciak Aleksander MP sztafetoweIM
Kowalski Wojciech MP sztafetoweIM
463. Polishchuk Mariya MP dystans klasycznyIIK20
462. Wiśniewska Hanna MP dystans klasycznyIIIK21
461. Kowalski Wojciech MP dystans klasycznyIM21
460. Cych Weronika MP średni dystansIK18
459. Kowalski Wojciech MP średni dystansIM21
458. Dwojak Wojciech MP średni dystansIIM21
457. Polishchuk Mariya MP sprintIK20
456. Karbowiak Iga MP sprintIIK20
455. Dwojak Wojciech MP sprintIIIM21
2013
Lp.Nazwisko i ImięKonkurencjaMiejsceKategoria
454. Cych Weronika MP długodystansoweIK18
453. Polishchuk Mariya MP długodystansoweIIK20
452. Ostój Piotr MP długodystansoweIIIM20
451. Dwojak Wojciech MP dystans klasycznyIM21
450. Dwojak Wojciech MP nocneIIIM21
449. Cych Weronika MP sztafetoweIIKJ
Kuzniecsova Nina MP sztafetoweIIKJ
Mądra Paulina MP sztafetoweIIKJ
448. Maciej Jasiński MP sztafetoweIIM
Dwojak Wojciech MP sztafetoweIIM
Kowalski Wojciech MP sztafetoweIIM
447. Lubak Mateusz MP sztafetoweIIMJM
Okarma Jacek MP sztafetoweIIMJM
Sosenko Szymon MP sztafetoweIIMJM
446. Polishchuk Mariya MP średni dystansIK20
445. Polishchuk Mariya MP sprintIIK20
444. Kowalski Wojciech MP sprintIM21
2012
Lp.Nazwisko i ImięKonkurencjaMiejsceKategoria
443. Wiśniewska Hanna MP długodystansoweIK21
442. Cych Weronika MP dystans klasycznyIIIK16
441. Wiśniewska Hanna MP dystans klasycznyIK21
440. Dwojak Wojciech MP dystans klasycznyIM21
439. Kowalski Wojciech MP dystans klasycznyIIM21
438. Wiśniewska Hanna MP sztafeta mixtIS
Kowalski Wojciech MP sztafeta mixtIS
437. Dwojak Wojciech MP sztafeta mixtIIS
Kołodziej Paulina MP sztafeta mixtIIS
436. Wiśniewska Hanna MP nocneIIK21
435. Iwaszczyszyn Joachim MP nocneIIIM18
434. Dwojak Wojciech MP nocneIM21
433. Bernaciak Aleksander MP nocneIIM21
432. Szuka Barbara MP sztafetoweIIK
Polishchuk Mariya MP sztafetoweIIK
Wiśniewska Hanna MP sztafetoweIIK
431. Stec Gabriela MP sztafetoweIIIKJ
Cych Weronika MP sztafetoweIIIKJ
Karbowiak Iga MP sztafetoweIIIKJ
430. Dwojak Wojciech MP sztafetoweIM
Bernaciak Aleksander MP sztafetoweIM
Kowalski Wojciech MP sztafetoweIM
429. Iwaszczyszyn Joachim MP sztafetoweIIIMJ
Podsiadły Mateusz MP sztafetoweIIIMJ
Ostój Piotr MP sztafetoweIIIMJ
428. Cych Weronika MP średni dystansIK16
427. Dwojak Wojciech MP średni dystansIIM21
426. Kowalski Wojciech MP średni dystansIIIM21
425. Karbowiak Iga MP sprintIIIK18
424. Wiśniewska Hanna MP sprintIK21
423. Kowalski Wojciech MP sprintIM21
2011
Lp.Nazwisko i ImięKonkurencjaMiejsceKategoria
422. Kowalski Wojciech MP długodystansoweIM21
421. Jasiński Maciej MP długodystansoweIIIM21
420. Wiśniewska Hanna MP dystans klasycznyIIIK21
419. Kowalski Wojciech MP dystans klasycznyIM21
418. Dwojak Wojciech MP dystans klasycznyIIM21
417. Lubak Kamila MP nocneIIK20
416. Kowalski Wojciech MP nocneIM21
415. Dwojak Wojciech MP nocneIIIM21
414. Górczyk Aleksandra MP sztafetowe (OOM)IIKJM
Karbowiak Iga MP sztafetowe (OOM)IIKJM
Cych Weronika MP sztafetowe (OOM)IIKJM
413. Karbowiak Iga MP klasyczny dystans (OOM)IIK16
412. Stec Gabriela MP sztafetoweIKJ
Karbowiak Iga MP sztafetoweIKJ
Polishchuk Mariya MP sztafetoweIKJ
411. Kołodziej Paulina MP sprintIIK20
410. Koślacz Julia MP sprintIIK21
2010
Lp.Nazwisko i ImięKonkurencjaMiejsceKategoria
409. Dwojak Wojciech MP długodystansoweIIM21
408. Dwojak Wojciech MP klasyczny dystansIM21
407. Kowalski Wojciech MP klasyczny dystansIIM21
406. Dwojak Wojciech MP nocneIM21
405. Kowalski Wojciech MP nocneIIIM21
404. Stec Gabriela MP sztafetoweIIKJM
Karbowiak Iga MP sztafetoweIIKJM
Górczyk Aleksandra MP sztafetoweIIKJM
403. Górczyk Aleksandra MP sprintIIIK16
402. Wiśniewska Hanna MP średni dystansIIK21
401. Dwojak Wojciech MP średni dystansIM21
400. Kowalski Wojciech MP średni dystansIIM21
399. Wiśniewska Hanna MP sztafetoweIIIK
Karwatka Agata MP sztafetoweIIIK
Koślacz Julia MP sztafetoweIIIK
398. Dwojak Wojciech MP sztafetoweIM
Jasiński Maciej MP sztafetoweIM
Kowalski Wojciech MP sztafetoweIM
397. Stefaniak Sandra MP sztafetoweIIIKJ
Donczew Anna MP sztafetoweIIIKJ
Kołodziej Paulina MP sztafetoweIIIKJ
396. Wiśniewska Hanna MP sprintIK21
395. Dwojak Wojciech MP sprintIIIM21
2009
Lp.Nazwisko i ImięKonkurencjaMiejsceKategoria
394. Wiśniewska Hanna MP długodystansoweIK20
393. Jasiński Maciej MP długodystansoweIM20
392. Wiśniewska Hanna MP sztafetoweIIIK
Koślacz Julia MP sztafetoweIIIK
Sa Maria MP sztafetoweIIIK
391. Stefaniak Sandra MP sztafetoweIKJ
Lubak Kamila MP sztafetoweIKJ
Szubka Barbara MP sztafetoweIKJ
390. Dwojak Wojciech MP sztafetoweIM
Bernaciak Aleksander MP sztafetoweIM
Kowalski Wojciech MP sztafetoweIM
389. Wiśniewska Hanna MP klasyczny dystansIK20
388. Jasiński Maciej MP klasyczny dystansIIM20
387. Kowalski Wojciech MP klasyczny dystansIIM21
386. Wiśniewska Hanna MP nocneIIIK20
385. Jasiński Maciej MP nocneIM20
384. Dwojak Wojciech MP nocneIIM21
383. Kowalski Wojciech MP nocneIIIM21
382. Wiśniewska Hanna MP średni dystansIIIK20
381. Kowalski Wojciech MP średni dystansIM21
380. Wiśniewska Hanna MP sprintIK20
379. Koślacz Julia MP sprintIIIK21
378. Kowalski Wojciech MP sprintIIM21
2008
Lp.Nazwisko i ImięKonkurencjaMiejsceKategoria
377. Wiśniewska Hanna MP długodystansoweIK18
376. Wiśniewska Hanna MP klasyczny dystansIIIK18
375. Koconka Anna MP nocneIIIK18
374. Wiśniewska Hanna MP średni dystansIK18
373. Grzelak Agnieszka MP średni dystansIIK21
372. Koślacz Julia MP średni dystansIIIK21
371. Kowalski Wojciech MP średni dystansIIM21
370. Wiśniewska Hanna MP sprintIIIK18
369. Koconka Anna MP sztafetoweIKJ
Szubka Barbara MP sztafetoweIKJ
Wiśniewska Hanna MP sztafetoweIKJ
368. Kowalski Wojciech MP sztafetoweIIM
Sokalski Dariusz MP sztafetoweIIM
Dwojak Wojciech MP sztafetoweIIM
367. Lubak Mariusz MP sztafetoweIIIMJM
Piasecki Bartosz MP sztafetoweIIIMJM
2007
Lp.Nazwisko i ImięKonkurencjaMiejsceKategoria
366. Koconka Anna MP klasyczny dystansIK18
365. Wiśniewska Hanna MP klasyczny dystansIIIK18
364. Wiśniewska Hanna MP nocneIK18
363. Dwojak Wojciech MP nocneIIM21
362. Kowalski Wojciech MP nocneIIIM21
361. Wiśniewska Hanna MP średni dystansIK18
360. Kowalski Wojciech MP średni dystansIIIM21
359. Lubak Kamila MP sprintIIIK16
358. Koconka Anna MP sprintIK18
357. Wiśniewska Hanna MP sprintIIIK18
356. Kowalski Wojciech MP sprintIM21
355. Krafczyk Rafał MP sprintIIIM21
354. Szubka Barbara MP sztafetoweIKJ
Koconka Anna MP sztafetoweIKJ
Wiśniewska Hanna MP sztafetoweIKJ
353. Krafczyk Rafał MP sztafetoweIIM
Dwojak Wojciech MP sztafetoweIIM
Kowalski Wojciech MP sztafetoweIIM
2006
Lp.Nazwisko i ImięKonkurencjaMiejsceKategoria
352. Drewniowska Lucyna MP długodystansoweIK18
351. Grzelak Agnieszka MP długodystansoweIK20
350. Tyczkowska Agnieszka MP klasyczny dystansIIIK20
349. Kowalski Wojciech MP klasyczny dystansIIIM21
348. Drewniowska Lucyna MP nocneIIIK18
347. Grzelak Agnieszka MP nocneIIK20
346. Sokalski Dariusz MP nocneIIIM21
345. Szubka Barbara MP średni dystansIIK16
344. Grzelak Agnieszka MP średni dystansIIIK20
343. Krafczyk Rafał MP średni dystansIIIM21
342. Wiśniewska Hanna MP sprintIIIK16
341. Drewniowska Lucyna MP sprintIK18
340. Grzelak Agnieszka MP sprintIIIK20
339. Kowalski Wojciech MP sprintIIM21
338. Wrzesińska Agnieszka MP sztafetoweIKJ
Szubka Barbara MP sztafetoweIKJ
Drewniowska Lucyna MP sztafetoweIKJ
337. Lisztwan Kamila MP sztafetoweIIKJM
Szubka Barbara MP sztafetoweIIKJM
Wiśniewska Hanna MP sztafetoweIIKJM
336. Krafczyk Rafał MP sztafetoweIM
Dwojak Wojciech MP sztafetoweIM
Kowalski Wojciech MP sztafetoweIM
2005
Lp.Nazwisko i ImięKonkurencjaMiejsceKategoria
335. Wrzesińska Agnieszka MP klasyczny dystansIM16
334. Jaros Mariusz MP klasyczny dystansIIIM16
333. Weber Michał MP klasyczny dystansIIM20
332. Pancerowicz Tomasz MP nocneIIM20
331. Tyczkowska Agnieszka MP średni dystansIIIK20
330. Dwojak Wojciech MP średni dystansIIIM21
329. Drewniowska Lucyna MP sprintIIIK18
328. Koślacz Julia MP sprintIIK21
327. Pancerowicz Tomasz MP sprintIM20
326. Krafczyk Rafał MP sprintIM21
325. Kowalski Wojciech MP sprintIIM21
324. Drewniowska Lucyna MP sztafetoweIIKJ
Wiśniewska Hanna MP sztafetoweIIKJ
Maciejczyk Małgorzata MP sztafetoweIIKJ
323. Krafczyk Rafał MP sztafetoweIIM
Dwojak Wojciech MP sztafetoweIIM
Kowalski Wojciech MP sztafetoweIIM
2004
Lp.Nazwisko i ImięKonkurencjaMiejsceKategoria
322. Koślacz Julia MP długodystansoweIK20
321. Karwatka Agata MP długodystansoweIIIK20
320. Krafczyk Rafał MP długodystansoweIM21
319. Koślacz Julia MP klasyczny dystansIIIK20
318. Weber Michał MP nocneIIIM20
317. Weber Michał MP średni dystansIIIM20
316. Dwojak Wojciech MP średni dystansIIM21
315. Drewniowska Lucyna MP sprintIK16
314. Pancerowicz Tomasz MP sprintIIM18
313. Weber Michał MP sprintIIM20
312. Kowalski Wojciech MP sprintIM21
311. Krafczyk Rafał MP sprintIIM21
310. Traum Marta MP sztafetoweIKJ
Tyczkowska Agnieszka MP sztafetoweIKJ
Karasek Natalia MP sztafetoweIKJ
309. Jaśniewska Katarzyna MP sztafetoweIIIKJ
Drewniowska Lucyna MP sztafetoweIIIKJ
Maciejczyk Małgorzata MP sztafetoweIIIKJ
2003
Lp.Nazwisko i ImięKonkurencjaMiejsceKategoria
308. Karwatka Agata MP długodystansoweIK18
307. Koślacz Julia MP długodystansoweIIK20
306. Krawczyk Maciej MP długodystansoweIIIM20
305. Karwatka Agata MP klasyczny dystansIK18
304. Banakiewicz Anna MP klasyczny dystansIIIK18
303. Kraj Anna MP klasyczny dystansIK20
302. Weber Michał MP klasyczny dystansIIM18
301. Pancerowicz Tomasz MP klasyczny dystansIIIM18
300. Kraj Anna MP nocneIK20
299. Pancerowicz Tomasz MP nocneIIIM18
298. Karwatka Agata MP średni dystansIK18
297. Koślacz Julia MP średni dystansIIK20
296. Kraj Anna MP średni dystansIIIK20
295. Kowalski Wojciech MP średni dystansIM21
294. Dębska Anna MP sprintIK20
293. Krafczyk Rafał MP sprintIIM21
292. Kraj Anna MP sztafetoweIK
Dębska Anna MP sztafetoweIK
Koślacz Julia MP sztafetoweIK
291. Traum Marta MP sztafetoweIKJ
Banakiewicz Anna MP sztafetoweIKJ
Karwatka Agata MP sztafetoweIKJ
290. Żarska Małgorzata MP sztafetoweIIKJM
Jaśniewska Katarzyna MP sztafetoweIIKJM
Maciejczyk Małgorzata MP sztafetoweIIKJM
289. Krasulak Daniel MP sztafetoweIIIM
Krawczyk Maciej MP sztafetoweIIIM
Kowalski Wojciech MP sztafetoweIIIM
288. Gawor Piotr MP sztafetoweIMJ
Weber Michał MP sztafetoweIMJ
Pancerowicz Tomasz MP sztafetoweIMJ
2002
Lp.Nazwisko i ImięKonkurencjaMiejsceKategoria
287. Koślacz Julia MP długodystansoweIK18
286. Kraj Anna MP długodystansoweIIK18
285. Karwatka Agata MP długodystansoweIIIK18
284. Matuszkiewicz (Jabłońska) Aneta MP długodystansoweIIIK21
283. Krawczyk Maciej MP długodystansoweIIM20
282. Traum Marta MP klasyczny dystansIIK16
281. Koślacz Julia MP klasyczny dystansIK18
280. Dębska Anna MP klasyczny dystansIIIK20
279. Kowalski Wojciech MP klasyczny dystansIM20
278. Koślacz Julia MP nocneIK18
277. Matuszkiewicz (Jabłońska) Aneta MP nocneIIK21
276. Kowalski Wojciech MP nocneIM20
275. Krawczyk Maciej MP nocneIIM20
274. Karasek Natalia MP średni dystansIK16
273. Koślacz Julia MP średni dystansIIK18
272. Matuszkiewicz (Jabłońska) Aneta MP średni dystansIIIK21
271. Pancerowicz Tomasz MP średni dystansIIM16
270. Pancerowicz Tomasz MP średni dystansIIIM16
269. Kowalski Wojciech MP średni dystansIM20
268. Krawczyk Maciej MP średni dystansIIM20
267. Krafczyk Rafał MP średni dystansIM21
266. Dębska Anna MP sprintIK20
265. Kowalski Wojciech MP sprintIM20
264. Dębska Anna MP sztafetoweIK
Dura Magdalena MP sztafetoweIK
Matuszkiewicz (Jabłońska) Aneta MP sztafetoweIK
263. Karwatka Agata MP sztafetoweIKJ
Banakiewicz Anna MP sztafetoweIKJ
Koślacz Julia MP sztafetoweIKJ
262. Traum Marta MP sztafetoweIKJM
Tyczkowska Agnieszka MP sztafetoweIKJM
Karasek Natalia MP sztafetoweIKJM
261. Jaśniewska Katarzyna MP sztafetoweIIIKJM
Dyjok Ewelina MP sztafetoweIIIKJM
Maciejczyk Małgorzata MP sztafetoweIIIKJM
260. Krafczyk Rafał MP sztafetoweIIIM
Dwojak Wojciech MP sztafetoweIIIM
Kowalski Wojciech MP sztafetoweIIIM
2001
Lp.Nazwisko i ImięKonkurencjaMiejsceKategoria
259. Koślacz Julia MP długodystansoweIK18
258. Matuszkiewicz (Jabłońska) Aneta MP długodystansoweIIK21
257. Kozłowska Ewa MP długodystansoweIIK21
256. Krawczyk Maciej MP długodystansoweIM18
255. Kowalski Wojciech MP długodystansoweIM20
254. Krasulak Daniel MP długodystansoweIIM20
253. Krafczyk Rafał MP długodystansoweIIIM21
252. Koślacz Julia MP klasyczny dystansIIK18
251. Matuszkiewicz (Jabłońska) Aneta MP klasyczny dystansIIIK21
250. Weber Michał MP klasyczny dystansIIM16
249. Krawczyk Maciej MP klasyczny dystansIIM18
248. Dwojak Wojciech MP klasyczny dystansIM20
247. Krafczyk Rafał MP klasyczny dystansIM21
246. Kraj Anna MP nocneIK18
245. Dębska Anna MP nocneIIIK18
244. Matuszkiewicz (Jabłońska) Aneta MP nocneIIIK21
243. Dwojak Wojciech MP nocneIM20
242. Kraj Anna MP średni dystansIIK18
241. Weber Michał MP średni dystansIIIM16
240. Dwojak Wojciech MP średni dystansIM20
239. Krafczyk Rafał MP średni dystansIM21
238. Banakiewicz Anna MP sprintIIK16
237. Karwatka Agata MP sprintIIIK16
236. Koślacz Julia MP sprintIK18
235. Dębska Anna MP sprintIIK18
234. Matuszkiewicz (Jabłońska) Aneta MP sprintIIK21
233. Kozłowska Ewa MP sprintIIIK21
232. Pancerowicz Tomasz MP sprintIM16
231. Weber Michał MP sprintIIM16
230. Krawczyk Maciej MP sprintIM18
229. Dwojak Wojciech MP sprintIM20
228. Kowalski Wojciech MP sprintIIM20
227. Krafczyk Rafał MP sprintIM21
226. Dura Magdalena MP sztafetoweIIK
Matuszkiewicz (Jabłońska) Aneta MP sztafetoweIIK
Kozłowska Ewa MP sztafetoweIIK
225. Kraj Anna MP sztafetoweIKJ
Dębska Anna MP sztafetoweIKJ
Koślacz Julia MP sztafetoweIKJ
224. Traum Marta MP sztafetoweIIKJM
Karwatka Agata MP sztafetoweIIKJM
Karasek Natalia MP sztafetoweIIKJM
223. Banakiewicz Adam MP sztafetoweIIMJ
Krawczyk Maciej MP sztafetoweIIMJ
Weber Michał MP sztafetoweIIMJ
222. Dratwa Adam MP sztafetoweIMJM
Pancerowicz Tomasz MP sztafetoweIMJM
Weber Michał MP sztafetoweIMJM
2000
Lp.Nazwisko i ImięKonkurencjaMiejsceKategoria
221. Banakiewicz Adam MP sztafetoweIMJ
Kowalski Wojciech MP sztafetoweIMJ
Krawczyk Maciej MP sztafetoweIMJ
220. Dębska Anna MP długodystansoweIIIK18
219. Stawicka Agnieszka MP długodystansoweIIIK20
218. Kowalski Wojciech MP długodystansoweIM18
217. Dębska Anna MP klasyczny dystansIIK18
216. Kowalski Wojciech MP klasyczny dystansIM18
215. Krawczyk Maciej MP klasyczny dystansIIIM18
214. Dwojak Wojciech MP klasyczny dystansIM20
213. Kowalski Wojciech MP nocneIM18
212. Krawczyk Maciej MP nocneIIIM18
211. Dwojak Wojciech MP nocneIIM20
210. Kozłowska Ewa MP średni dystansIIK21
209. Dwojak Wojciech MP średni dystansIM20
208. Krafczyk Rafał MP średni dystansIIIM21
207. Koślacz Julia MP sprintIK16
206. Kowalski Wojciech MP sprintIM18
205. Krawczyk Maciej MP sprintIIM18
204. Dwojak Wojciech MP sprintIM20
203. Krafczyk Rafał MP sprintIIIM21
202. Kraj Anna MP sztafetoweIIKJM
Weber Anna MP sztafetoweIIKJM
Dębska Anna MP sztafetoweIIKJM
201. Dwojak Wojciech MP sztafetoweIM
Cych Piotr MP sztafetoweIM
Krafczyk Rafał MP sztafetoweIM
1999
Lp.Nazwisko i ImięKonkurencjaMiejsceKategoria
200. Milejska Anna MP długodystansoweIK20
199. Kozłowska Ewa MP długodystansoweIIK21
198. Dwojak Wojciech MP długodystansoweIIM18
197. Dębska Anna MP klasyczny dystansIIIK16
196. Matuszkiewicz (Jabłońska) Aneta MP klasyczny dystansIK21
195. Krawczyk Maciej MP klasyczny dystansIIIM16
194. Dwojak Wojciech MP klasyczny dystansIIM18
193. Krasulak Daniel MP klasyczny dystansIIIM18
192. Gronostaj Grzegorz MP klasyczny dystansIIIM21
191. Jasnowski Marcin MP nocneIIM20
190. Golinowski Paweł MP nocneIIIM20
189. Maciorowska Ewa MP średni dystansIIK16
188. Kraj Anna MP średni dystansIIIK16
187. Kozłowska Ewa MP średni dystansIIIK21
186. Dwojak Wojciech MP średni dystansIIIM18
185. Krafczyk Rafał MP średni dystansIIIM21
184. Dura Magdalena MP sztafetoweIK
Matuszkiewicz (Jabłońska) Aneta MP sztafetoweIK
Kozłowska Ewa MP sztafetoweIK
183. Kraj Anna MP sztafetoweIKJM
Maciorowska Ewa MP sztafetoweIKJM
Koślacz Julia MP sztafetoweIKJM
182. Krasulak Daniel MP sztafetoweIMJ
Knakiewicz Michał MP sztafetoweIMJ
Dwojak Wojciech MP sztafetoweIMJ
181. Lorek Przemysław MP sztafetoweIIIMJM
Mikołajczyk Piotr MP sztafetoweIIIMJM
Krawczyk Maciej MP sztafetoweIIIMJM
1998
Lp.Nazwisko i ImięKonkurencjaMiejsceKategoria
180. Dąsal Natalia MP długodystansoweIK20
179. Matuszkiewicz (Jabłońska) Aneta MP długodystansoweIIIK21
178. Dwojak Wojciech MP długodystansoweIM18
177. Kozal Aneta MP klasyczny dystansIK16
176. Strzelczyk Karolina MP klasyczny dystansIIIK16
175. Stawicka Agnieszka MP klasyczny dystansIIIK18
174. Milejska Anna MP klasyczny dystansIIK20
173. Kozłowska Ewa MP klasyczny dystansIK21
172. Matuszkiewicz (Jabłońska) Aneta MP klasyczny dystansIIIK21
171. Kowalski Wojciech MP klasyczny dystansIIM16
170. Knakiewicz Michał MP klasyczny dystansIIIM18
169. Jasnowski Marcin MP klasyczny dystansIIM20
168. Milejska Anna MP nocneIIK20
167. Matuszkiewicz (Jabłońska) Aneta MP nocneIIK21
166. Dura Magdalena MP nocneIIIK21
165. Knakiewicz Michał MP nocneIIIM18
164. Milejska Anna MP średni dystansIK20
163. Matuszkiewicz (Jabłońska) Aneta MP średni dystansIK21
162. Dura Magdalena MP średni dystansIIIK21
161. Kowalski Wojciech MP średni dystansIM16
160. Dwojak Wojciech MP średni dystansIIM18
159. Matuszkiewicz (Jabłońska) Aneta MP sztafetoweIK
Wysocka (Gorajska) Joanna MP sztafetoweIK
Kozłowska Ewa MP sztafetoweIK
158. Stawicka Agnieszka MP sztafetoweIIIK
Dura Magdalena MP sztafetoweIIIK
Milejska Anna MP sztafetoweIIIK
157. Dębska Anna MP sztafetoweIIIKJM
Kozal Aneta MP sztafetoweIIIKJM
Strzelczyk Karolina MP sztafetoweIIIKJM
156. Krasulak Daniel MP sztafetoweIMJ
Knakiewicz Michał MP sztafetoweIMJ
Dwojak Wojciech MP sztafetoweIMJ
155. Wąsik Jacek MP sztafetoweIIMJM
Krawczyk Maciej MP sztafetoweIIMJM
Kowalski Wojciech MP sztafetoweIIMJM
1997
Lp.Nazwisko i ImięKonkurencjaMiejsceKategoria
154. Stawicka Agnieszka MP długodystansoweIIIK18
153. Dąsal Natalia MP długodystansoweIK20
152. Kozłowska Ewa MP długodystansoweIK21
151. Jabłoński Tomasz MP długodystansoweIIM20
150. Kutek Arkadiusz MP długodystansoweIIIM20
149. Krafczyk Rafał MP długodystansoweIIM21
148. Dąsal Natalia MP klasyczny dystansIK20
147. Matuszkiewicz (Jabłońska) Aneta MP klasyczny dystansIK21
146. Kozłowska Ewa MP klasyczny dystansIIK21
145. Dwojak Wojciech MP klasyczny dystansIM16
144. Golinowski Paweł MP klasyczny dystansIM18
143. Jasnowski Marcin MP klasyczny dystansIIIM18
142. Dąsal Natalia MP nocneIIK20
141. Kozłowska Ewa MP nocneIIK21
140. Dąsal Natalia MP średni dystansIK20
139. Kozłowska Ewa MP średni dystansIIK21
138. Dwojak Wojciech MP średni dystansIM16
137. Krasulak Daniel MP średni dystansIIIM16
136. Golinowski Paweł MP średni dystansIIM18
135. Kozłowska Ewa MP sztafetoweIK
Matuszkiewicz (Jabłońska) Aneta MP sztafetoweIK
Dąsal Natalia MP sztafetoweIK
134. Dwojak Wojciech MP sztafetoweIIMJM
Krasulak Daniel MP sztafetoweIIMJM
Knakiewicz Michał MP sztafetoweIIMJM
1996
Lp.Nazwisko i ImięKonkurencjaMiejsceKategoria
133. Dąsal Natalia MP długodystansoweIK18
132. Dziczkaniec Adrianna MP długodystansoweIK20
131. Lichwa Monika MP długodystansoweIIK20
130. Kozłowska Ewa MP długodystansoweIK21
129. Stawicka Agnieszka MP klasyczny dystansIIK16
128. Dąsal Natalia MP klasyczny dystansIIIK18
127. Matuszkiewicz (Jabłońska) Aneta MP klasyczny dystansIK20
126. Dziczkaniec Adrianna MP klasyczny dystansIIK20
125. Kozłowska Ewa MP klasyczny dystansIIK21
124. Dwojak Wojciech MP klasyczny dystansIIIM16
123. Matuszkiewicz (Jabłońska) Aneta MP nocneIK20
122. Lichwa Monika MP nocneIIIK20
121. Dura Magdalena MP nocneIIIK21
120. Ciszek Marcin MP nocneIIIM20
119. Milejska Anna MP średni dystansIK18
118. Matuszkiewicz (Jabłońska) Aneta MP średni dystansIK20
117. Dziczkaniec Adrianna MP średni dystansIIK20
116. Lichwa Monika MP średni dystansIIIK20
115. Kozłowska Ewa MP średni dystansIIK21
114. Matuszkiewicz (Jabłońska) Aneta MP sztafetoweIK
Dura Magdalena MP sztafetoweIK
Kozłowska Ewa MP sztafetoweIK
113. Jasnowski Marcin MP sztafetoweIIMJ
Struk Maciej MP sztafetoweIIMJ
Golinowski Paweł MP sztafetoweIIMJ
1995
Lp.Nazwisko i ImięKonkurencjaMiejsceKategoria
112. Dąsal Natalia MP długodystansoweIK18
111. Kozłowska Ewa MP długodystansoweIK20
110. Matuszkiewicz (Jabłońska) Aneta MP długodystansoweIIK20
109. Jabłoński Tomasz MP długodystansoweIIM18
108. Kozłowska Ewa MP klasyczny dystansIK20
107. Dziczkaniec Adrianna MP klasyczny dystansIIK20
106. Jasnowski Marcin MP klasyczny dystansIIM16
105. Kozłowska Ewa MP nocneIK20
104. Matuszkiewicz (Jabłońska) Aneta MP nocneIIK20
103. Dziczkaniec Adrianna MP nocneIIIK20
102. Dura Magdalena MP nocneIIIK21
101. Dąsal Natalia MP średni dystansIIK18
100. Lichwa Monika MP średni dystansIIIK18
99. Kozłowska Ewa MP średni dystansIK20
98. Dziczkaniec Adrianna MP średni dystansIIIK20
97. Dura Magdalena MP średni dystansIIIK21
96. Ciszek Marcin MP średni dystansIM20
95. Dziczkaniec Adrianna MP sztafetoweIK
Matuszkiewicz (Jabłońska) Aneta MP sztafetoweIK
Kozłowska Ewa MP sztafetoweIK
94. Milejska Anna MP sztafetoweIIKJ
Dąsal Natalia MP sztafetoweIIKJ
Lichwa Monika MP sztafetoweIIKJ
1994
Lp.Nazwisko i ImięKonkurencjaMiejsceKategoria
93. Kozłowska Ewa MP długodystansoweIK18
92. Matuszkiewicz (Jabłońska) Aneta MP długodystansoweIIK18
91. Dziczkaniec Adrianna MP długodystansoweIIIK18
90. Dąsal Natalia MP klasyczny dystansIIK16
89. Kozłowska Ewa MP klasyczny dystansIK18
88. Lichwa Monika MP klasyczny dystansIIK18
87. Matuszkiewicz (Jabłońska) Aneta MP klasyczny dystansIIIK18
86. Matuszkiewicz (Jabłońska) Aneta MP nocneIK18
85. Dziczkaniec Adrianna MP nocneIIIK18
84. Dura Magdalena MP nocneIIIK21
83. Kozłowska Ewa MP średni dystansIK18
82. Matuszkiewicz (Jabłońska) Aneta MP średni dystansIIK18
81. Dura Magdalena MP średni dystansIIIK21
80. Ciszek Marcin MP średni dystansIIIM18
79. Krafczyk Rafał MP średni dystansIIM20
78. Dziczkaniec Adrianna MP sztafetoweIKJ
Matuszkiewicz (Jabłońska) Aneta MP sztafetoweIKJ
Kozłowska Ewa MP sztafetoweIKJ
77. Dąsal Natalia MP sztafetoweIIKJ
Gawlik Marta MP sztafetoweIIKJ
Lichwa Monika MP sztafetoweIIKJ
76. Jabłoński Tomasz MP sztafetoweIIMJ
Kutek Arkadiusz MP sztafetoweIIMJ
Ciszek Marcin MP sztafetoweIIMJ
1993
Lp.Nazwisko i ImięKonkurencjaMiejsceKategoria
75. Matuszkiewicz (Jabłońska) Aneta MP długodystansoweIK18
74. Dziczkaniec Adrianna MP długodystansoweIIK18
73. Kozłowska Ewa MP klasyczny dystansIK18
72. Dziczkaniec Adrianna MP klasyczny dystansIIK18
71. Matuszkiewicz (Jabłońska) Aneta MP klasyczny dystansIIIK18
70. Dziczkaniec Adrianna MP nocneIIK18
69. Kozłowska Ewa MP nocneIIIK18
68. Lichwa Monika MP średni dystansIIK16
67. Kozłowska Ewa MP średni dystansIK18
66. Matuszkiewicz (Jabłońska) Aneta MP średni dystansIIIK18
65. Kutek Arkadiusz MP średni dystansIIM16
64. Kozłowska Ewa MP sztafetoweIIK
Gorajska Małgorzata MP sztafetoweIIK
Wysocka (Gorajska) Joanna MP sztafetoweIIK
63. Dziczkaniec Adrianna MP sztafetoweIIIKJ
Matuszkiewicz (Jabłońska) Aneta MP sztafetoweIIIKJ
Kozłowska Ewa MP sztafetoweIIIKJ
62. Gawlik Marta MP sztafetoweIIIKJM
Dąsal Natalia MP sztafetoweIIIKJM
Lichwa Monika MP sztafetoweIIIKJM
61. Cych Piotr MP sztafetoweIIIM
Skorupa Mariusz MP sztafetoweIIIM
Omielczenko Jurij MP sztafetoweIIIM
1992
Lp.Nazwisko i ImięKonkurencjaMiejsceKategoria
60. Kozłowska Ewa MP długodystansoweIK16
59. Gorajska Małgorzata MP długodystansoweIIIK18
58. Kozłowska Ewa MP klasyczny dystansIK16
57. Matuszkiewicz (Jabłońska) Aneta MP klasyczny dystansIIK16
56. Gorajska Małgorzata MP klasyczny dystansIIK18
55. Ciszek Marcin MP klasyczny dystansIIM16
54. Kozłowska Ewa MP nocneIIIK16
53. Bąk Maja MP nocneIIK18
52. Matuszkiewicz (Jabłońska) Aneta MP średni dystansIK16
51. Bąk Maja MP średni dystansIIK18
50. Wiśniewska Agnieszka MP średni dystansIIIK18
49. Dawiskiba Tomasz MP średni dystansIIIM16
48. Gorajska Małgorzata MP sztafetoweIIK
Wysocka (Gorajska) Joanna MP sztafetoweIIK
Dura Magdalena MP sztafetoweIIK
47. Dziczkaniec Adrianna MP sztafetoweIIKJ
Matuszkiewicz (Jabłońska) Aneta MP sztafetoweIIKJ
Kozłowska Ewa MP sztafetoweIIKJ
46. Gawlik Marta MP sztafetoweIIIKJ
Lichwa Monika MP sztafetoweIIIKJ
Wiśniewska Agnieszka MP sztafetoweIIIKJ
45. Cych Piotr MP sztafetoweIIIM
Skorupa Mariusz MP sztafetoweIIIM
Omielczenko Jurij MP sztafetoweIIIM
1991
Lp.Nazwisko i ImięKonkurencjaMiejsceKategoria
44. Gorajska Małgorzata MP długodystansoweIIIK18
43. Wysocka (Gorajska) Joanna MP długodystansoweIK21
42. Kozłowska Ewa MP klasyczny dystansIK16
41. Dziczkaniec Adrianna MP klasyczny dystansIIK16
40. Bąk Maja MP klasyczny dystansIIIK18
39. Badarycz Piotr MP klasyczny dystansIIIM16
38. Dawiskiba Tomasz MP klasyczny dystansIIIM16
37. Kozłowska Ewa MP nocneIIK16
36. Wiśniewska Agnieszka MP nocneIIIK18
35. Dura Magdalena MP nocneIK21
34. Kozłowska Ewa MP średni dystansIK16
33. Tyluś Joanna MP średni dystansIIK18
32. Dura Magdalena MP średni dystansIK21
31. Gorajska Małgorzata MP sztafetoweIIIK
Dura Magdalena MP sztafetoweIIIK
Wysocka (Gorajska) Joanna MP sztafetoweIIIK
30. Bąk Maja MP sztafetoweIKJ
Szubryt Katarzyna MP sztafetoweIKJ
Wiśniewska Agnieszka MP sztafetoweIKJ
29. Włodarczyk Anna MP sztafetoweIKJM
Matuszkiewicz (Jabłońska) Aneta MP sztafetoweIKJM
Kozłowska Ewa MP sztafetoweIKJM
28. Gawlik Marta MP sztafetoweIIIKJM
Dziczkaniec Adrianna MP sztafetoweIIIKJM
Kowalska Magda MP sztafetoweIIIKJM
27. Badarycz Piotr MP sztafetoweIIMJM
Rogacki Daniel MP sztafetoweIIMJM
Woźniczko Mariusz MP sztafetoweIIMJM
1990
Lp.Nazwisko i ImięKonkurencjaMiejsceKategoria
26. Gorajska Małgorzata MP długodystansoweIIIK18
25. Gorajska Małgorzata MP klasyczny dystansIIK16
24. Dura Magdalena MP klasyczny dystansIIIK21
23. Matuszkiewicz Jarosław MP nocneIIM21
22. Kutrzuba Anna MP sztafetoweIIIK
Dura Magdalena MP sztafetoweIIIK
Wysocka (Gorajska) Joanna MP sztafetoweIIIK
21. Kozłowska Agnieszka MP sztafetoweIKJ
Szubryt Katarzyna MP sztafetoweIKJ
Gorajska Małgorzata MP sztafetoweIKJ
1989
Lp.Nazwisko i ImięKonkurencjaMiejsceKategoria
20. Wysocka (Gorajska) Joanna MP długodystansoweIK18
19. Dura Magdalena MP długodystansoweIIK18
18. Gorajska Małgorzata MP klasyczny dystansIIK16
17. Dura Magdalena MP klasyczny dystansIK18
16. Wysocka (Gorajska) Joanna MP klasyczny dystansIIIK18
15. Dura Magdalena MP nocneIK18
14. Wysocka (Gorajska) Joanna MP nocneIIIK18
13. Sobczyński Kalikst MP nocneIM18
12. Stopa Zuzanna MP sztafetoweIIKJ
Dura Magdalena MP sztafetoweIIKJ
Wysocka (Gorajska) Joanna MP sztafetoweIIKJ
11. Kozłowska Agnieszka MP sztafetoweIIIKJM
Tomczyk Joanna MP sztafetoweIIIKJM
Szubryt Katarzyna MP sztafetoweIIIKJM
10. Matuszkiewicz (Jabłońska) Aneta MP sztafetoweIIIKM
Dziczkaniec Adrianna MP sztafetoweIIIKM
Gawlik Marta MP sztafetoweIIIKM
9. Cesarczyk Damian MP sztafetoweIMJM
Klamka Tomasz MP sztafetoweIMJM
Trawiński Jarosław MP sztafetoweIMJM
1988
Lp.Nazwisko i ImięKonkurencjaMiejsceKategoria
8. Wysocka (Gorajska) Joanna MP klasyczny dystansIIK18
7. Dura Magdalena MP klasyczny dystansIIIK18
6. Dura Magdalena MP nocneIK18
5. Stopa Zuzanna MP sztafetoweIKJ
Dura Magdalena MP sztafetoweIKJ
Wysocka (Gorajska) Joanna MP sztafetoweIKJ
4. Szubryt Katarzyna MP sztafetoweIIKJ
Dura Magdalena MP sztafetoweIIKJ
Wysocka (Gorajska) Joanna MP sztafetoweIIKJ
3. Włodarczyk Anna MP sztafetoweIKM
Zaremba Urszula MP sztafetoweIKM
Gorajska Małgorzata MP sztafetoweIKM
1987
Lp.Nazwisko i ImięKonkurencjaMiejsceKategoria
2. Wysocka (Gorajska) Joanna MP klasyczny dystansIK16
1. Wysocka (Gorajska) Joanna MP klasyczny dystansIIK16

 

 

o nasO NAS

O naszej sekcji i trochę o biegu na orientację.
Witamy wszystkich sympatyków biegania po lesie z mapą i kompasem na stronach sekcji biegu na orientację Wojskowego Klubu Sportowego ŚLĄSK. Dla dobra naszej dyscypliny jak i każdego pojedynczego miłośnika orienteeringu zapraszamy wszystkich do współpracy i sportowej rywalizacji.

Jeśli chcesz być najlepszy i aby osiągnąć ten cel jesteś gotów ciężko pracować...
... to jest wśród nas miejsce również dla Ciebie.

Zapisz siebie lub swoją pociechę do naszej sekcji i rozpocznij przygodę na całe życie! Nie ma bardziej urozmaiconego sportu niż biegi na orientację. Dlatego dyscyplina ta przyciąga przede wszystkim ludzi ciekawych nowych doznań, pełnych siły, radości i czasem potrzebujących czegoś ekstremalnego. Choć sport ten nie jest (jeszcze!) tak popularny w Polsce, to możliwość spełnienia się zarówno fizycznego jak i intelektualnego wynagradza brak zainteresowania mediów. Nagrodą są również wyjazdy do krajów skandynawskich czy Czech, gdzie dyscyplina ta jest traktowana na równi z najważniejszymi dyscyplinami olimpijskimi. Bieg na Orientację można zacząć w każdym wieku, organizatorzy zawodów oferują trasy o różnej długości i o różnym stopniu trudności. Wystarczy zgłosić się do jednego z naszych trenerów i zapisać się do jednej z grup treningowych. Na co więc czekasz? Zawodnicy naszej sekcji stanowią o sile Reprezentacji Polski. Co roku nasi juniorzy i seniorzy wracają z workiem medali z Mistrzostw Polski. Jak to się dzieję, we Wrocławiu gdzie o las do treningu dość trudno? Profesjonalny system szkolenia najmłodszych, liczne wyjazdowe treningi techniczne, częste wypady na zawody do Czech, to jest to co wyróżnia nas spośród większości klubów w Polsce. Dlatego możemy pochwalić się najlepszymi zawodnikami w kraju - Hanną Wiśniewską, Weroniką Cych, Wojciechem Kowalskim i Wojciechem Dwojakiem,będącymi jednocześnie w światowej czołówce. Już najprawdopodobniej niedługo dołączą do nich kolejni utalentowani juniorzy... może to będziesz Ty lub Twoje dziecko?