omw

 

 

Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Biegu na Orientację 2021.

Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Biegu na Orientację 2021.
Areną zmagań są tereny rekreacyjne i parki w granicach Wrocławia, czyli na każdy etap możesz dojechać komunikacją miejską. Zawody rozgrywane są w soboty. Wystarczy, że zgłosisz się w terminie, a na starcie dostajesz mapę i w drogę. Pamiętaj, że wygrywa ten kto w najkrótszym czasie pokona prawidłowo całą trasę. :)
Zanim zgłosisz się na zawody zapoznaj się z 
REGULAMINEM

7 dni przed zawodami zostanie umieszczony szczegółowy biuletyn zbliżającego się etapu.

ETAP 1
21.08.2021
ETAP 2
11.09.2021
ETAP 3
09.10.2021

Lokalizacja Park Rędziński Park Strachociński Park Brochowski                           
Biuletyn tutaj tutaj tutaj  
Formularz zgłoszeniowy

tutaj

tutaj tutaj


Lista zgłoszonych tutaj tutaj

tutaj

Lista startowa tutaj tutaj

tutaj

 

Międzyczasy tutaj tutaj tutaj  
Wyniki tutaj tutaj tutaj

klasyfikacja generalna   po 2 etapie po 3 etapie


Uroczyste podsumowanie Otwartych Mistrzostw Wrocławia 2021 w Biegu na Orientację odbędzie się podczas 3 etapu zawodów -
09.10.2020  w Parku Brochowskim. Szczegóły zostaną umieszczone w biuletynie technicznym, który ukaże się 7 dni przed ostatnim etapem
.

Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Biegu na orientację współorganizują dla Was:


            

DOBRY EVENT logo fullcolor RGB

                   LOGO DZOS RGB na monitor                      slask wroclaw

                  


 

Flag WB 2For English please contact this Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

o nasO NAS

O naszej sekcji i trochę o biegu na orientację.
Witamy wszystkich sympatyków biegania po lesie z mapą i kompasem na stronach sekcji biegu na orientację Wojskowego Klubu Sportowego ŚLĄSK. Dla dobra naszej dyscypliny jak i każdego pojedynczego miłośnika orienteeringu zapraszamy wszystkich do współpracy i sportowej rywalizacji.

Jeśli chcesz być najlepszy i aby osiągnąć ten cel jesteś gotów ciężko pracować...
... to jest wśród nas miejsce również dla Ciebie.

Zapisz siebie lub swoją pociechę do naszej sekcji i rozpocznij przygodę na całe życie! Nie ma bardziej urozmaiconego sportu niż biegi na orientację. Dlatego dyscyplina ta przyciąga przede wszystkim ludzi ciekawych nowych doznań, pełnych siły, radości i czasem potrzebujących czegoś ekstremalnego. Choć sport ten nie jest (jeszcze!) tak popularny w Polsce, to możliwość spełnienia się zarówno fizycznego jak i intelektualnego wynagradza brak zainteresowania mediów. Nagrodą są również wyjazdy do krajów skandynawskich czy Czech, gdzie dyscyplina ta jest traktowana na równi z najważniejszymi dyscyplinami olimpijskimi. Bieg na Orientację można zacząć w każdym wieku, organizatorzy zawodów oferują trasy o różnej długości i o różnym stopniu trudności. Wystarczy zgłosić się do jednego z naszych trenerów i zapisać się do jednej z grup treningowych. Na co więc czekasz? Zawodnicy naszej sekcji stanowią o sile Reprezentacji Polski. Co roku nasi juniorzy i seniorzy wracają z workiem medali z Mistrzostw Polski. Jak to się dzieję, we Wrocławiu gdzie o las do treningu dość trudno? Profesjonalny system szkolenia najmłodszych, liczne wyjazdowe treningi techniczne, częste wypady na zawody do Czech, to jest to co wyróżnia nas spośród większości klubów w Polsce. Dlatego możemy pochwalić się najlepszymi zawodnikami w kraju - Hanną Wiśniewską, Weroniką Cych, Wojciechem Kowalskim i Wojciechem Dwojakiem,będącymi jednocześnie w światowej czołówce. Już najprawdopodobniej niedługo dołączą do nich kolejni utalentowani juniorzy... może to będziesz Ty lub Twoje dziecko?