zielony wroclaw baner duzyWrocław to wyśmienite miejsce do uprawiania rekreacji ruchowej na łonie natury, dlatego poznaj nasze miasto od zielonej strony, razem z nami.

Zielony Wrocław to zawody na orientację. Areną zmagań są lasy i parki w granicach Wrocławia, czyli na każdy etap możesz dojechać komunikacją miejską. Zawody rozgrywane są w środowe popołudnia, więc spokojnie zdążysz dojechać na nie po pracy lub po szkole. W zależności od tego jaki poziom sportowy prezentujesz, możesz wybrać trasę odpowiednią dla Ciebie.

Wystarczy, że zgłosisz siż w terminie i wypożyczysz chipa. Na starcie dostajesz mapę i w drogę. Pamiętaj, że wygrywa ten kto w najkrótszym czasie pokona całą trasę. Na mecie dostaniesz międzyczasy , które będziesz mógł porównać z innymi biegaczami. 


PARTNER GŁÓWNY

MSiT LOGOLogoWFS JPEG

PARTNERZY baner ZW17 bno

Zanim zgłosisz się na zawody zapoznaj się z REGULAMINEM

/10 dni przed zawodami zostanie umieszczony szczegółowy biuletyn zbliżającego się etapu/

ETAP 1
16.05.2018
ETAP 2
20.06.2018
ETAP 3
12.09.2018
ETAP 4
10.10.2018
 
Lokalizacja Bartoszowice Lasek Osobowicki
Kozanów Akademia Wojsk Ladowych
Biuletyn tutaj tutaj tutaj tutaj
Formularz zgłoszeniowy

tutaj

tutaj

tutaj

tutaj

Lista zgłoszonych tutaj tutaj tutaj tutaj
Lista startowa

start masowy

18.00

tutaj

tutaj tutaj
Wyniki tutaj

tutaj

tutaj

tutaj

 

Międzyczasy tutaj tutaj tutaj tutaj
Galeria tutaj tutaj tutaj tutaj
Mapy

A1 A2  B1  B2 

C1 C2

Mix1  Mix2

 A  B  C  D  Mix  A  B  C  D  Mix  A  B  C  D  Mix  

 

 

Flag WB 2For English please contact this Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

zielony wroclaw baner2012 zielony wroclaw baner2013 zielony wroclaw baner2014 zielony wroclaw baner2015  zielony wroclaw baner2016  zielony wroclaw baner2017

 

o nasO NAS

O naszej sekcji i trochę o biegu na orientację.
Witamy wszystkich sympatyków biegania po lesie z mapą i kompasem na stronach sekcji biegu na orientację Wojskowego Klubu Sportowego ŚLĄSK. Dla dobra naszej dyscypliny jak i każdego pojedynczego miłośnika orienteeringu zapraszamy wszystkich do współpracy i sportowej rywalizacji.

Jeśli chcesz być najlepszy i aby osiągnąć ten cel jesteś gotów ciężko pracować...
... to jest wśród nas miejsce również dla Ciebie.

Zapisz siebie lub swoją pociechę do naszej sekcji i rozpocznij przygodę na całe życie! Nie ma bardziej urozmaiconego sportu niż biegi na orientację. Dlatego dyscyplina ta przyciąga przede wszystkim ludzi ciekawych nowych doznań, pełnych siły, radości i czasem potrzebujących czegoś ekstremalnego. Choć sport ten nie jest (jeszcze!) tak popularny w Polsce, to możliwość spełnienia się zarówno fizycznego jak i intelektualnego wynagradza brak zainteresowania mediów. Nagrodą są również wyjazdy do krajów skandynawskich czy Czech, gdzie dyscyplina ta jest traktowana na równi z najważniejszymi dyscyplinami olimpijskimi. Bieg na Orientację można zacząć w każdym wieku, organizatorzy zawodów oferują trasy o różnej długości i o różnym stopniu trudności. Wystarczy zgłosić się do jednego z naszych trenerów i zapisać się do jednej z grup treningowych. Na co więc czekasz? Zawodnicy naszej sekcji stanowią o sile Reprezentacji Polski. Co roku nasi juniorzy i seniorzy wracają z workiem medali z Mistrzostw Polski. Jak to się dzieję, we Wrocławiu gdzie o las do treningu dość trudno? Profesjonalny system szkolenia najmłodszych, liczne wyjazdowe treningi techniczne, częste wypady na zawody do Czech, to jest to co wyróżnia nas spośród większości klubów w Polsce. Dlatego możemy pochwalić się najlepszymi zawodnikami w kraju - Hanną Wiśniewską, Weroniką Cych, Wojciechem Kowalskim i Wojciechem Dwojakiem,będącymi jednocześnie w światowej czołówce. Już najprawdopodobniej niedługo dołączą do nich kolejni utalentowani juniorzy... może to będziesz Ty lub Twoje dziecko?