Tło pilecki

 LISTA STARTOWA     BIULETYN nr1     BIULETYN nr2 (komunikat techniczny)     OŚWIADCZENIE COVID 

WYNIKI   MIĘDZYCZASY

 

ZAWODY SĄ WSPÓŁFINANSOWANE PRZEZ MINISTERSTWO OBRONY NARODOWEJ

Orzeł MON logo     WP logo korekta

 

 

06.11.2021 Wszystkim dziękujemy za udział w zawodach, wspaniałą atmosferę i pogodę którą przywieźliście. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami i międzyczasami z zawodów.

04.11.2021 Zapraszamy do zapoznania sie z LISTĄ STARTOWĄ na sobotnie zawody. Prosimy o uzupełnienie brakujących danych (imiina, nazwiska, nazwy zespołów, nr chipów itp), a osoby startujące w biegu zespołowym prosimy wskazać nr chipa na którym bedzie zapisywana trasa - tylko jeden chip na zespół. Wszystkie informacje prosimy przesłać na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zapraszamy na zawody w biegu na orientację dla uczenia wybitnego Polaka Rotmistrza Witolda Pileckego

Przygotowaliśmy dla Was specjalne medale:)

medal

 

 

o nasO NAS

O naszej sekcji i trochę o biegu na orientację.
Witamy wszystkich sympatyków biegania po lesie z mapą i kompasem na stronach sekcji biegu na orientację Wojskowego Klubu Sportowego ŚLĄSK. Dla dobra naszej dyscypliny jak i każdego pojedynczego miłośnika orienteeringu zapraszamy wszystkich do współpracy i sportowej rywalizacji.

Jeśli chcesz być najlepszy i aby osiągnąć ten cel jesteś gotów ciężko pracować...
... to jest wśród nas miejsce również dla Ciebie.

Zapisz siebie lub swoją pociechę do naszej sekcji i rozpocznij przygodę na całe życie! Nie ma bardziej urozmaiconego sportu niż biegi na orientację. Dlatego dyscyplina ta przyciąga przede wszystkim ludzi ciekawych nowych doznań, pełnych siły, radości i czasem potrzebujących czegoś ekstremalnego. Choć sport ten nie jest (jeszcze!) tak popularny w Polsce, to możliwość spełnienia się zarówno fizycznego jak i intelektualnego wynagradza brak zainteresowania mediów. Nagrodą są również wyjazdy do krajów skandynawskich czy Czech, gdzie dyscyplina ta jest traktowana na równi z najważniejszymi dyscyplinami olimpijskimi. Bieg na Orientację można zacząć w każdym wieku, organizatorzy zawodów oferują trasy o różnej długości i o różnym stopniu trudności. Wystarczy zgłosić się do jednego z naszych trenerów i zapisać się do jednej z grup treningowych. Na co więc czekasz? Zawodnicy naszej sekcji stanowią o sile Reprezentacji Polski. Co roku nasi juniorzy i seniorzy wracają z workiem medali z Mistrzostw Polski. Jak to się dzieję, we Wrocławiu gdzie o las do treningu dość trudno? Profesjonalny system szkolenia najmłodszych, liczne wyjazdowe treningi techniczne, częste wypady na zawody do Czech, to jest to co wyróżnia nas spośród większości klubów w Polsce. Dlatego możemy pochwalić się najlepszymi zawodnikami w kraju - Hanną Wiśniewską, Weroniką Cych, Wojciechem Kowalskim i Wojciechem Dwojakiem,będącymi jednocześnie w światowej czołówce. Już najprawdopodobniej niedługo dołączą do nich kolejni utalentowani juniorzy... może to będziesz Ty lub Twoje dziecko?