bronaczowa2008 frW dn. 16-17.05.2015 (wyjazd 15.05) organizujemy ostatnie konsultacje techniczne przygotowawcze do startu w Mistrzostwach Polski w Średniodystansowym BnO. Wyjazd wcześniej planowany na 9-10.05 nie odbędzie się. Konsultacje bedę w Lesie Bronaczowa cz. zachodnia. Wszystkich zawodników zapraszamy do zgłaszania się na wyjazd. Ilość miejsc jest ograniczon, dlatego pierwszeństwo maja zawodnicy z kat KM16 i 18, w dalszej kolejności KM20 i dopiero pozostali. Przewidywany koszt udziału to ok 50-100 zł w zależności od klasy sportowej i kategorii wiekowej. Zawodnicy będą mieli zapewniony dojazd, zakwaterowanie i wyżywienie - śniadania i obiady (kolacje każdy organizuje sobie we własnym zakresie), oraz mapy na treningi. Zgłoszenia do tr. Sobczyńskiego przesyłamy do dn. 29.04.2015.

Zainteresowanych udziałem w Klubowych Mistrzostwach Polski, które odbedą się tydzień później t.j. w dn. 23-24.05 w ok. Twardogóry również prosimy o zgałaszanie się do tr. Sobczyńskiego do dn. 29.04.2015. Planujemy dojeżdżanie na zawody z Wrocławia. Przypominamy, że w ramach KMP rozgrywany kest bieg klasyczny i sztafeta klubowa (7-zmianowa).

o nasO NAS

O naszej sekcji i trochę o biegu na orientację.
Witamy wszystkich sympatyków biegania po lesie z mapą i kompasem na stronach sekcji biegu na orientację Wojskowego Klubu Sportowego ŚLĄSK. Dla dobra naszej dyscypliny jak i każdego pojedynczego miłośnika orienteeringu zapraszamy wszystkich do współpracy i sportowej rywalizacji.

Jeśli chcesz być najlepszy i aby osiągnąć ten cel jesteś gotów ciężko pracować...
... to jest wśród nas miejsce również dla Ciebie.

Zapisz siebie lub swoją pociechę do naszej sekcji i rozpocznij przygodę na całe życie! Nie ma bardziej urozmaiconego sportu niż biegi na orientację. Dlatego dyscyplina ta przyciąga przede wszystkim ludzi ciekawych nowych doznań, pełnych siły, radości i czasem potrzebujących czegoś ekstremalnego. Choć sport ten nie jest (jeszcze!) tak popularny w Polsce, to możliwość spełnienia się zarówno fizycznego jak i intelektualnego wynagradza brak zainteresowania mediów. Nagrodą są również wyjazdy do krajów skandynawskich czy Czech, gdzie dyscyplina ta jest traktowana na równi z najważniejszymi dyscyplinami olimpijskimi. Bieg na Orientację można zacząć w każdym wieku, organizatorzy zawodów oferują trasy o różnej długości i o różnym stopniu trudności. Wystarczy zgłosić się do jednego z naszych trenerów i zapisać się do jednej z grup treningowych. Na co więc czekasz? Zawodnicy naszej sekcji stanowią o sile Reprezentacji Polski. Co roku nasi juniorzy i seniorzy wracają z workiem medali z Mistrzostw Polski. Jak to się dzieję, we Wrocławiu gdzie o las do treningu dość trudno? Profesjonalny system szkolenia najmłodszych, liczne wyjazdowe treningi techniczne, częste wypady na zawody do Czech, to jest to co wyróżnia nas spośród większości klubów w Polsce. Dlatego możemy pochwalić się najlepszymi zawodnikami w kraju - Hanną Wiśniewską, Weroniką Cych, Wojciechem Kowalskim i Wojciechem Dwojakiem,będącymi jednocześnie w światowej czołówce. Już najprawdopodobniej niedługo dołączą do nich kolejni utalentowani juniorzy... może to będziesz Ty lub Twoje dziecko?