runnernabnoplW najbliższą sobotę bierzemy udział w 3 i 4 rundzie Vychodoczeskiego Pucharu które odbędą się w okolicach Vamberka. Do południa startujemy w biegu na średnim dystansie, a po południu w sprincie. W zawodach bierze udział ponad 800 zawodników wiec liczymy na dobre ściganie :). Wyjazd do Czech będzie w sobotę z ul.Powstańców Ślaskich (Orla) o godz. 7.00. Zawodnicy startujący również w niedzielę w Złotoryi zabierają ze sobą śpiwory i karimaty/materace, ponieważ po biegu sprinterskim przejadą na nocleg w rejonie niedzielnych zawodów. Zawodnicy żywią się we własnym zakresie.

Zawodnicy, którzy zgłosili sie tylko do Czech wracają po sprincie do Wrocławia.

Zawodnicy,którzy zgłosili sie tylko na niedzielny start - 3 etap zawodów Tajemnice Dolnego Śląska - wyjeżdżają w niedzielę o godz. 8.00 również z ul.Powstańców Śląskich (Orla) 

 

Opłaty - zawodnicy pokrywaja koszty przejazdów: 
Startujący w sobotę i niedzielę - 50 zł
Startujacy tylko w sobotę - 30 zł
Startujący tylko w niedzielę - 25 zł

o nasO NAS

O naszej sekcji i trochę o biegu na orientację.
Witamy wszystkich sympatyków biegania po lesie z mapą i kompasem na stronach sekcji biegu na orientację Wojskowego Klubu Sportowego ŚLĄSK. Dla dobra naszej dyscypliny jak i każdego pojedynczego miłośnika orienteeringu zapraszamy wszystkich do współpracy i sportowej rywalizacji.

Jeśli chcesz być najlepszy i aby osiągnąć ten cel jesteś gotów ciężko pracować...
... to jest wśród nas miejsce również dla Ciebie.

Zapisz siebie lub swoją pociechę do naszej sekcji i rozpocznij przygodę na całe życie! Nie ma bardziej urozmaiconego sportu niż biegi na orientację. Dlatego dyscyplina ta przyciąga przede wszystkim ludzi ciekawych nowych doznań, pełnych siły, radości i czasem potrzebujących czegoś ekstremalnego. Choć sport ten nie jest (jeszcze!) tak popularny w Polsce, to możliwość spełnienia się zarówno fizycznego jak i intelektualnego wynagradza brak zainteresowania mediów. Nagrodą są również wyjazdy do krajów skandynawskich czy Czech, gdzie dyscyplina ta jest traktowana na równi z najważniejszymi dyscyplinami olimpijskimi. Bieg na Orientację można zacząć w każdym wieku, organizatorzy zawodów oferują trasy o różnej długości i o różnym stopniu trudności. Wystarczy zgłosić się do jednego z naszych trenerów i zapisać się do jednej z grup treningowych. Na co więc czekasz? Zawodnicy naszej sekcji stanowią o sile Reprezentacji Polski. Co roku nasi juniorzy i seniorzy wracają z workiem medali z Mistrzostw Polski. Jak to się dzieję, we Wrocławiu gdzie o las do treningu dość trudno? Profesjonalny system szkolenia najmłodszych, liczne wyjazdowe treningi techniczne, częste wypady na zawody do Czech, to jest to co wyróżnia nas spośród większości klubów w Polsce. Dlatego możemy pochwalić się najlepszymi zawodnikami w kraju - Hanną Wiśniewską, Weroniką Cych, Wojciechem Kowalskim i Wojciechem Dwojakiem,będącymi jednocześnie w światowej czołówce. Już najprawdopodobniej niedługo dołączą do nich kolejni utalentowani juniorzy... może to będziesz Ty lub Twoje dziecko?