runnernabnoplZgłaszamy się w trybie PILNYM na kolejne starty:

1. Zawody w Czechach w ok. Rychnova 18.04.2015 - zgłoszenia 10.04.2015

2. Tajemnice Dolnego Śląska - Złotoryja 19.04.2015 - zgłoszenia do 08.04.2015 (do jutra!!!)

3. Puchar Bałtyku - Wejherowo 1-3.05.2015 - zgłoszenia do 10.04.2015

Wszystkie zgłoszenia wysyłamy do tr. Sobczyńskiego.

Zawody w Czechach to jednodniowa impreza składająca się z dwóch startów: rano bieg na średnim dystansie, a po południu sprint. Zawodnikom z kat. młodzieżowych klub opłaca startowe i organizuje transport (zawodnicy dokładają się do kosztów przejazdu samochodami prywatnymi). Strona zawodów.

Tajemnice Dolnego Śląska - to impreza 3-dniowa jedna dla grup młodzieżowych planujemy start tylko w niedzielę (w sobotę startujemy w Czechach patrz wyżej). Dla startujących w obu zawodach przewidujemy nocleg na sali sportowej z soboty na niedzielę. Strona zawodów.

Baltic Cup to propozycja głównie dla juniorów i młodzieżowców. Zawody w terenie ubiegłorocznych MP w klasyku i sztafetach są kolejnym etapem przygotowań do majowych Mistrzostw Polski. Strona zawodów.

Zawodnicy kat. młodzieżowych zapewnioną maja opłatę startową i nocleg.

Osoby, które zgłoszą się po terminie nie maja zagwarantowanego startu, a w przypadku zwiększonej opłaty wpisowej pokrywaja różnicę do opłaty w terminie.

o nasO NAS

O naszej sekcji i trochę o biegu na orientację.
Witamy wszystkich sympatyków biegania po lesie z mapą i kompasem na stronach sekcji biegu na orientację Wojskowego Klubu Sportowego ŚLĄSK. Dla dobra naszej dyscypliny jak i każdego pojedynczego miłośnika orienteeringu zapraszamy wszystkich do współpracy i sportowej rywalizacji.

Jeśli chcesz być najlepszy i aby osiągnąć ten cel jesteś gotów ciężko pracować...
... to jest wśród nas miejsce również dla Ciebie.

Zapisz siebie lub swoją pociechę do naszej sekcji i rozpocznij przygodę na całe życie! Nie ma bardziej urozmaiconego sportu niż biegi na orientację. Dlatego dyscyplina ta przyciąga przede wszystkim ludzi ciekawych nowych doznań, pełnych siły, radości i czasem potrzebujących czegoś ekstremalnego. Choć sport ten nie jest (jeszcze!) tak popularny w Polsce, to możliwość spełnienia się zarówno fizycznego jak i intelektualnego wynagradza brak zainteresowania mediów. Nagrodą są również wyjazdy do krajów skandynawskich czy Czech, gdzie dyscyplina ta jest traktowana na równi z najważniejszymi dyscyplinami olimpijskimi. Bieg na Orientację można zacząć w każdym wieku, organizatorzy zawodów oferują trasy o różnej długości i o różnym stopniu trudności. Wystarczy zgłosić się do jednego z naszych trenerów i zapisać się do jednej z grup treningowych. Na co więc czekasz? Zawodnicy naszej sekcji stanowią o sile Reprezentacji Polski. Co roku nasi juniorzy i seniorzy wracają z workiem medali z Mistrzostw Polski. Jak to się dzieję, we Wrocławiu gdzie o las do treningu dość trudno? Profesjonalny system szkolenia najmłodszych, liczne wyjazdowe treningi techniczne, częste wypady na zawody do Czech, to jest to co wyróżnia nas spośród większości klubów w Polsce. Dlatego możemy pochwalić się najlepszymi zawodnikami w kraju - Hanną Wiśniewską, Weroniką Cych, Wojciechem Kowalskim i Wojciechem Dwojakiem,będącymi jednocześnie w światowej czołówce. Już najprawdopodobniej niedługo dołączą do nich kolejni utalentowani juniorzy... może to będziesz Ty lub Twoje dziecko?