runnernabnoplW dniach 14-15.03.2015 odbędą się konsultacje techniczne dla juniorów. Treningi ukierunkowane bedą na przygotowanie do biegów sprinterskich i średniodystansowych. W konsultacjach biorą udział wszyscy zwodnicy, którzy sie na nie zgłosili.

 

Zbiórka na wyjazd będzie w sobotę o godz. 8.15 przy ul. Powstańców Ślaskich (róg Orlej)

Zawodnicy maja zapewniony przejazd, zakwaterowanie i obiady (w pensjonacie Pokusa w Przewozie) oraz organizację treningów i opiekę trenerską (tr.Majasow i tr.Sobczyński). Zawodnicy ponoszą koszty częściowego wyżywienia: kolacja w sobotę i śniadanie w niedzielę.

Przypominamy o konieczności zabrania sprzętu do biegania w lesie oraz w terenie zurbanizowanym (sprinty). Ponadt prosimy o zabranie sprzętu na różne warunki atmosferyczne. Powrót z konsultacji przewidziany jest w niedziele ok. godz. 16-17.  

o nasO NAS

O naszej sekcji i trochę o biegu na orientację.
Witamy wszystkich sympatyków biegania po lesie z mapą i kompasem na stronach sekcji biegu na orientację Wojskowego Klubu Sportowego ŚLĄSK. Dla dobra naszej dyscypliny jak i każdego pojedynczego miłośnika orienteeringu zapraszamy wszystkich do współpracy i sportowej rywalizacji.

Jeśli chcesz być najlepszy i aby osiągnąć ten cel jesteś gotów ciężko pracować...
... to jest wśród nas miejsce również dla Ciebie.

Zapisz siebie lub swoją pociechę do naszej sekcji i rozpocznij przygodę na całe życie! Nie ma bardziej urozmaiconego sportu niż biegi na orientację. Dlatego dyscyplina ta przyciąga przede wszystkim ludzi ciekawych nowych doznań, pełnych siły, radości i czasem potrzebujących czegoś ekstremalnego. Choć sport ten nie jest (jeszcze!) tak popularny w Polsce, to możliwość spełnienia się zarówno fizycznego jak i intelektualnego wynagradza brak zainteresowania mediów. Nagrodą są również wyjazdy do krajów skandynawskich czy Czech, gdzie dyscyplina ta jest traktowana na równi z najważniejszymi dyscyplinami olimpijskimi. Bieg na Orientację można zacząć w każdym wieku, organizatorzy zawodów oferują trasy o różnej długości i o różnym stopniu trudności. Wystarczy zgłosić się do jednego z naszych trenerów i zapisać się do jednej z grup treningowych. Na co więc czekasz? Zawodnicy naszej sekcji stanowią o sile Reprezentacji Polski. Co roku nasi juniorzy i seniorzy wracają z workiem medali z Mistrzostw Polski. Jak to się dzieję, we Wrocławiu gdzie o las do treningu dość trudno? Profesjonalny system szkolenia najmłodszych, liczne wyjazdowe treningi techniczne, częste wypady na zawody do Czech, to jest to co wyróżnia nas spośród większości klubów w Polsce. Dlatego możemy pochwalić się najlepszymi zawodnikami w kraju - Hanną Wiśniewską, Weroniką Cych, Wojciechem Kowalskim i Wojciechem Dwojakiem,będącymi jednocześnie w światowej czołówce. Już najprawdopodobniej niedługo dołączą do nich kolejni utalentowani juniorzy... może to będziesz Ty lub Twoje dziecko?