trening planMamy nowy rok i czas na pierwsze podsumowanie konkursu na najlepszą frekwencje treningową. Za nami pierwszy miesiąc pracy na przyszły sezon.
Kto był najaktywniejszy i najsolidniejszy?

W grudniu najwięcej punktów zgromadziła Paulina Mądra, która ma ich aż 74 opuszczając tylko 1 trening. Na miejscu drugim aktualnie znajduje się Mikołaj Krawczyński z 69 punktami na koncie (również tylko 1 nieobecność), a trzeci jest Mateusz Rosłaniec mający 64 punkty (i 2 nieobecnosci). 

Przypominamy, że najbardziej punktowany jest WNOF (10-12 pkt w zależnosci od miejsca), następnie treningi techniczne 8 pkt i treningi biegowe 5 pkt. Konkurs trwa do 26 kwietnia 2015 więc jesteśmy na początku drogi i każdy, kto się mocno weźmie za trening może jeszcze wygrać tą rywalizację.

Wyniki wszystkich zawodników z kat. juniorów dostępne są tutaj. Jeśli komuś źle wpisaliśmy obecność lub źle policzylismy punktu prosimy o kontakt z tr. Sobczyńskim.

o nasO NAS

O naszej sekcji i trochę o biegu na orientację.
Witamy wszystkich sympatyków biegania po lesie z mapą i kompasem na stronach sekcji biegu na orientację Wojskowego Klubu Sportowego ŚLĄSK. Dla dobra naszej dyscypliny jak i każdego pojedynczego miłośnika orienteeringu zapraszamy wszystkich do współpracy i sportowej rywalizacji.

Jeśli chcesz być najlepszy i aby osiągnąć ten cel jesteś gotów ciężko pracować...
... to jest wśród nas miejsce również dla Ciebie.

Zapisz siebie lub swoją pociechę do naszej sekcji i rozpocznij przygodę na całe życie! Nie ma bardziej urozmaiconego sportu niż biegi na orientację. Dlatego dyscyplina ta przyciąga przede wszystkim ludzi ciekawych nowych doznań, pełnych siły, radości i czasem potrzebujących czegoś ekstremalnego. Choć sport ten nie jest (jeszcze!) tak popularny w Polsce, to możliwość spełnienia się zarówno fizycznego jak i intelektualnego wynagradza brak zainteresowania mediów. Nagrodą są również wyjazdy do krajów skandynawskich czy Czech, gdzie dyscyplina ta jest traktowana na równi z najważniejszymi dyscyplinami olimpijskimi. Bieg na Orientację można zacząć w każdym wieku, organizatorzy zawodów oferują trasy o różnej długości i o różnym stopniu trudności. Wystarczy zgłosić się do jednego z naszych trenerów i zapisać się do jednej z grup treningowych. Na co więc czekasz? Zawodnicy naszej sekcji stanowią o sile Reprezentacji Polski. Co roku nasi juniorzy i seniorzy wracają z workiem medali z Mistrzostw Polski. Jak to się dzieję, we Wrocławiu gdzie o las do treningu dość trudno? Profesjonalny system szkolenia najmłodszych, liczne wyjazdowe treningi techniczne, częste wypady na zawody do Czech, to jest to co wyróżnia nas spośród większości klubów w Polsce. Dlatego możemy pochwalić się najlepszymi zawodnikami w kraju - Hanną Wiśniewską, Weroniką Cych, Wojciechem Kowalskim i Wojciechem Dwojakiem,będącymi jednocześnie w światowej czołówce. Już najprawdopodobniej niedługo dołączą do nich kolejni utalentowani juniorzy... może to będziesz Ty lub Twoje dziecko?