TWG OYTG logo

Jeżeli chcecie się poczuć jak prawdziwi mistrzowie, będziecie mieli na to niepowtarzalną szansę już 22 lipca we Wrocławiu.
 
Na rok przed The World Games 2017 we Wrocławiu odbędzie się cykl imprez przybliżających dyscypliny Światowych Igrzysk Sportowych. Jedną z konkurencji prezentowanych w tym czasie będzie bieg na orientację. Zawody odbędą się w ramach XXII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Letnich, która organizowana w tym roku jest na terenie Dolnego Śląska. W okolicy Pergoli, gdzie rozgrywane będą zawody spodziewane jest kilkaset osób, które będą jednocześnie kibicami dla startujących zawodników.
 
Na wszystkich startujących czeka masa atrakcji, poza udziałem w zawodach, będą mieli okazję poznać inne dyscypliny The World Games 2017, przy okazji organizowanych na Pergoli Warsztatach Sportów TWG2017. Bezpośrednio po zawodach wszyscy chętni będą mieli okazję wziąć udział w Ceremonii Otwarcia Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.
 
 
Start planowany jest w piątek 22 lipca o godzinie 18.
Co trzeba zrobić, żeby wystartować:
1) Nie mieć ukończone 18 lat (w zawodach mogą startować tylko osoby urodzone w 1998 roku i młodsze).
2) Szczera chęć, start w zawodach jest darmowy.
 
Zawody będą rozegrane na dystansie sprinterskim, w dwóch kategoriach K (kobiety) i M (mężczyźni). Zgłaszać się można do środy 20 lipca, przez poniższy formularz zgłoszeniowy.
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
 
Wszystkie informacje do znalezienia w poniższym regulaminie zawodów.
REGULAMIN ZAWODÓW
 
TWG koncept OYTG A5 bieg na orientacje