WNOF4 etap zawodów Wrocław Night O-Fight rozegrany we wrocławskim Narodowym Forum Muzyki był pod wieloma względami wyjątkowy i rekordowy. Poza amatorami pośród wyczynowców w rywalizacji wzieła udział rekordowa liczba reprezentantów Polski, którzy skusili się na bieg we Wrocławiu. Na starcie stanęło 479 osób z czego na trasie A rywalizowało 113 zawodników, na B - 47 i na C -22. W rywalizacji zespołowej brało udział 70 drużyn (211 osób), a w zawodach dla uczniów w ramach Ligi Szkół wystartowało 86 osób. Do tego mapa, z którą biegali zawodnicy składała się aż z 8 map (poziomów). Schody i piętra grały w tym biegu główną rolę, a najlepiej z najtrudniejszą trasą w takich warunkach poradził sobie zawodnik UKS Orientuś Łódź - Krzysztof Rzeńca. Druge miejscezajął zawodnik UKS Azymut 45 Gdynia - Mateusz Wensław, a trzecie miejsce wywalczył Tadeusz Piłkowski. Na trasie B (o średniej trudności) pierwsze trzy pozycje zajęli odpowiednio: Marcin Jaśków, Robert Puchacz i Tomek Bernaś. Na trasie C zwycięsko rywalizacje zakończyli Sebastian Rosłan, Andrzej Kuryło i Łukasz Krupa. Rywalizacje drużyn zwyciężyła ekipa Agata Meble, przed zespołami Nieeee i Wady Fizyczne. Już tradycyjnie zawody zakończyło losowanie upominków pośród wszystkich uczestników zawodów.

Atmosfera była iście piknikowa. Zawodnicy po starcie (czasem przed) korzystali z pysznych wypieków serwowanych przez organizatorów. Do dyspozycji był również bufet na terenie Narodowego Forum Muzyki gdzie dostępne były napoje i inne dobra. W częsci bufetowej w pięknych wnętrzach NFM mieliśmy okazje do spotkań z innymi pasjonatami biegania z mapą, był czas na omówienie trasy i wszystkich błedów, których się nie ustrzegliśmy. Całe zawody dzięki uprzejmości Narodowego Forum Muzyki miały wyjątkową oprawę i na pewno pozostaną jednym z ciekawszych doświadczeń dla wszystkich uczestników.
Autorem całego tego przedsięwzięcia był Wojciech Dwojak, który przygotował dla wszystkich mapy, trasy i skoordynował wszystkie prace. Biorąc na siebie ciężar tego wydarzenia zorganizował nam wraz z całym zespołem niesamowitą orientacyjną przygodą.