bcW najbliższy weekend będziemy nad naszym polskim morzem rywalizować w Pucharze Bałtyku. 3-dniowe zmagania obejmują starty na średnim dystansie, skróconym klasyku i klasyku, a rozegrane zostaną w pobliżu Nowego Dworu Wejherowskiego - arenie ubiegłorocznych MP w klasyku i sztafetach (bardzo dla nas udanych). Pierwszy start rusza już w piątek o godz. 15.00. Nasza ekipa liczy 21 zawodników - głównie juniorów i mlodzieżowców - więc zamierzamy być tam widoczni :) Wyjazd będzie w czwartek 30.04.2015 o godz. 16.00 z ul. Zawalnej.

Mieszkamy w Zespole Szkół nr 15 w Gdyni przy ul.Jowisza. Nocleg na materacach w śpiworach. W szkole dostępna jest stołówka z dostępem do czajnika i lodówki, gdzie bedzie można sobie przygotować posiłek. Zawodnicy żywią sie we własnym zakresie. Wyjazd bedzie klubowym busem i samochodami prywatnymi. Koszt wyjazdu dla zawodników wynosi 50 zł (na przejazd). 

Dostępny jest już biuletyn nr 2 zawierający parametry tras oraz listy startowe. Prosimy o dokładne zapoznanie się z biuletynem. Przypominamy o obowiązku posiadania ze sobą ważnych badań sportowo-lekarskich.