wnof15 e3 mapa fragmentBlisko 160 zawodników wzięło udział w 3 etapie nocnych sprintów w biegu na orientację Wrocław Night O-Fight. Trasy tym razem przebiegały przez jedną z wrocławskich sypialni - Kozanów.

Mieszkańcy zaskoczeni mnogością biegaczy z lampkami na głowach zadawali wiele intrygujacych pytań m.in. Na kogo ta obława? Ktoś uciekł? Na szczęście dla większości Wrocławian BnO to już znany sport i to właśnie przede wszystkim dzięki takim inicjatywom jak WNOF.
Na najdłuższej trasie w kat A dzisiaj klasą dla wszystkich był Wojciech Dwojak (WKS Śląsk), który z dużą przewagą wyprzedził drugiego na mecie Macieja Hewelta (Azymut 45 Gdynia) i Wojciecha Kowalskiego (WKS Śląsk), ktory uplasował sie na 3 miejscu. Na trasie B najszybsi byli: Grzegorz Madej 1m. (UKS Tukan Iwiny), Marcin Faber 2m. (indywidualnie) i Agnieszka Cych 3m. (WKS Śląsk). Na trasie C dla "najmłodszych" zawodników (z najkrótszym stażem zawodniczym) zwyciężył Mikołaj Cych (MLKS Echo Twardogóra) przed  Januszem Kozubalem (indywidualnie) i Joanną Mazurek (MKS MOS). W zmaganiach drużyn na trasie MIX najlepsza okazała sie ekipa Wady Fizyczne, drugie miejsce zajął zespół 2J (MKS MOS), a trzeci był Jarząb's Expedit Team (KS Artemis). Wszystkie trasy, międzyczasy i wyniki dostępne są tutaj.